Łukasz Zoll reprezentujący Zollracing Rallycross Team zajął 5 miejsce w klasie NEZ – 4WD na torze Ukmerge na Litwie. Runda dla zawodników z krajów nadbałtyckich była także eliminacją Mistrzostw Polski Rallycross zamiast odwołanej rundy w Słomczynie.

Łukasz Zoll: Chyba po raz pierwszy w historii moich startów mijając metę nie bardzo wiedziałem na którym miejscu ukończyłem bieg finałowy! Przemieszanie samochodów z różnych klas i ustawienie listy startowej według klasyfikacji generalnej z pewnością jest bardzo widowiskowe dla kibiców, lecz jednocześnie wprowadza spore zamieszanie wśród kierowców kończących zawody. Jestem na mecie z kolejną porcją punktów, a to jest jedno z głównych założeń w tym sezonie.

– Od samego początku tej rundy pracowaliśmy nad ustawieniami zawieszenia. Z każdym wyjazdem na tor było coraz lepiej, co pozwalało na pewniejszą i odważniejszą jazdę. Doświadczenia zdobyte podczas ostatnich startów oraz ostatnia runda pozwolą nam teraz pracować nad finalnymi ustawieniami. Myślę, że podczas kolejnej rundy będziemy przygotowani sprzętowo do nawiązania bezpośredniej walki o punkty i podium! Dziękuję moim partnerom SKF, CAT, Van4Rent, KonkretPR, LeDuvel, Bahco, Öhlins, PitStops, Kaizen za to, że są ze mną na dobre i na złe!