Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w 4 Edycji Warszawskiej Ligi Kartingowej. Już 16 lutego odbędą się kwalifikacje, które wyłonią 32 najlepszych zawodników biorących udział w całym cyklu WLK. Dodatkowo istnieje możliwość wzięcia udziału w wybranych eliminacjach, a startując w kwalifikacjach można zapewnić sobie pierwszeństwo startu w wybranej imprezie!

Podczas 4 Edycji odbędzie się 6 eliminacji na 4 różnych torach, a pod uwagę będzie brane 5 najlepszych występów. Zawodnicy będą ścigali się o prestiż oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe sponsorowane przez takie firmy jak: Carserwis, Rallyshop.pl oraz AA Drink. Prawdziwą gratką jest nagroda ufundowana przez Rok Cup Polska: profesjonalne jednodniowe testy dla 3 osób kartów serii Rok Cup. Łączna pula nagród to ponad 10 tysięcy złotych!

Zawody WLK słyną z profesjonalnej organizacji, wysokiego poziomu sportowego oraz przede wszystkim wspaniałej atmosfery. Całość nie kosztuje więcej niż jazdy indywidualne! O to opinie zawodników, które otrzymujemy po naszych zawodach: Marcin: Było świetnie! Macie świetną organizację, wszystko wyglądało i odbyło się bardzo profesjonalnie. Prawdę mówiąc nie spodziewaliśmy się aż takiej fajnej imprezy. Świetna organizacja i super oprawa, sędziowie, organizatorzy, fotorelacja… Wszystko dopięte wzorowo. Dzięki za świetną zabawę i rywalizację! Piotr: U Was fajna ekipa, organizacyjnie spoko, i ludzie ciekawi, atmosfera koleżeńska, wszystko extra! Daniel: Dzięki, jak dla mnie super! Organizacja na wysokim poziomie!

W naszych zawodach biorą udział również doświadczeni zawodnicy, którzy również chwalą zawody organizowane przez WLK. Magda Wilk – kierowca w zespole Wilk&Żuk Rally Team: „WLK to mega emocje, mega zabawa i bardzo fair rywalizacja. Miałam okazję gościnnie uczestniczyć w jednej eliminacji i to co zobaczyłam na prawdę bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. Przede wszystkim zaangażowanie organizatorów jak i samych uczestników. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Nie ma też tam ludzi z przypadku bo w tej lidze jeżdźą na prawdę najlepsi z najlepszych. Szkoda, że tak mało płci pięknej ale mam nadzieję, że to tylko kwestia czasu dla mnie super zabawa jak i również fajny trening, przydatny poza torem.

Profesjonalny zespół kartingowy Racing Stars Academy: Profesjonalna organizacja połączona z unikalną formułą zawodów i niesamowitą atmosferą, czynią Warszawską Ligę Kartingową absolutnym numerem jeden wśród tego typu serii kartingowych w Polsce. Do tego należy dodać ciągły progres uczestniczących w niej zawodników, przekładający się na wysoki i wyrównany poziom rywalizacji.

Najważniejsze informacje o 4 Edycji Warszawskiej Ligi Kartingowej znajdują się pod adresem: http://www.wlkart.pl/4Edycja/regulamin.pdf

Regulamin kwalifikacji znajduje się pod adresem: http://www.wlkart.pl/4Edycja/regulaminkwalifikacji.pdf

Aby zapisać się na kwalifikacje wystarczy wypełnić formularz ze strony www.wlkart.pl

Zapraszamy do polubienia naszego fanpage: http://www.facebook.com/warszawskaligakartingowa