50 Rajd Barbórka przeszedł do historii, ale zapewne pozostanie na długo w pamięci wszystkich, którzy mogli zobaczyć to przepiękne widowisko! Zarówno zawodnicy, jak i kibice czekają przez cały rok na ten moment, jak na największe rajdowe święto! Nie mogło tam zabraknąć Klaudii Podkalickiej i Joanny Madej (otoMoto Team), które w doskonałym stylu podziękowały za całoroczne wsparcie. Słynna beczka na moment zamieniła się w wybuchowe show w wykonaniu dziewczyn.

Klaudia z Asią od początku rajdu wzbudzały duże zainteresowanie. Tradycyjnie nie obyło się bez niespodzianek. Pierwszym z elementów było wyjątkowe oklejenie Porsche Cayenne w specyfikacji T2, które wypożyczyły ze stajni Star Moto Racing. Projekt przygotowany specjalnie na to wydarzenie przyciągnął zainteresowanie każdego fana sportów motorowych. Dziewczyny swój występ zadedykowały kibicom i partnerom, bez których nie zrealizowałyby tak przepięknego projektu , jakim jest jedyny na świecie kobiecy zespół w rajdach typu Cross Country.

Jestem bardzo szczęśliwa, że wystartowałyśmy w tak prestiżowej imprezie jaką jest Rajd Barbórka. Chciałyśmy zrealizować coś wyjątkowego i udało się! Asia wpadła na niesamowity pomysł, aby zrobić mały festiwal sztucznych ogni. Nie obyło się bez prób, które jeszcze robiłyśmy dzień przed rajdem. Nasz start w tej imprezie to przede wszystkim zabawa i podziękowania dla Was wszystkich za trudny, ale zarazem wspaniały sezon! Jechałyśmy na tyle, na ile mógł nasz samochód. Ciasne odcinki i nasze Porsche Cayenne to było dość trudne połączenie :)Barbórka to dla nas wspaniałe zakończenie sezonu, ale w żadnym wypadku nie czas na odpoczynek. Przygotowujemy się do startów w 2013, mamy jasno określony cel i robimy wszystko aby doprowadzić do jego realizacji. Dziękujemy serdecznie za 2012, za to, że jesteście z nami – podsumowała Klaudia Podkalicka.

Nie mogło nas zabraknąć na rajdzie Barbórki. Nie mogło także zabraknąć niespodzianek  Fajerwerki, wyjątkowe oklejenie rajdówki, dużo prezentów dla kibiców to niektóre ze zrealizowanych zadań. Start autem jeżdżącym na co dzień w rajdach typu Cross Country był może niekonwencjonalny, ale to przecież nasza dyscyplina. Świetna atmosfera, spotkania z kibicami, wyjątkowe rajdówki – tego się nie zapomina. Dziękujemy, bo bez tego wspaniałego wsparcia nasze marzenia byłyby niemożliwe do zrealizowania – podsumowała Joanna Madej.

Start załogi był możliwy dzięki mecenasom: otoMoto.pl, Immergas nowoczesne systemy grzewcze, Rallyplanet.pl, Speed Factory, Pro Driving Team, Star Moto Racing. Starty zespołu otoMoto Team w sezonie 2012 były możliwe dzięki partnerom: otoMoto.pl, e-pajero.pl, Malinowe Hotele, Rallyplanet.pl, Pro Driving Team, TVP INFO, eXsports.TV, Car Graphics, Dreamfield Film Studio, Speed Factory, VERSO, Drift, MBS Reklama, Entertainment Group, Lotto.