Serdecznie zapraszamy na piąta eliminację Warszawskiej Ligi Kartingowej. Już w sobotę 12 maja na torze Pole Position Bemowo ponad 40 zawodników będzie walczyć o kolejne punkty do klasyfikacji generalnej WLK. W wyścigu może wziąć każdy, kto spełnia wymagania zawarte w regulaminie WLK – www.wlkart.pl/regulaminwlk.pdf. Liga została podzielona dwie równorzędne dywizje. Dywizja 1 rozpoczyna o 8:30, Dywizja 2 o 11:30.

Każdy z zawodników weźmie udział w dwóch wyścigach na dystansie ok. 10 minut z obowiązkowym pit stopem, a także sesjach kwalifikacyjnych – razem 30 minut jazdy. Wszyscy zawodnicy będą dociążeni do 90kg, impreza będzie przebiegała pod nadzorem profesjonalnego sędziego, a smaczku dodaje fakt, że zawody będą odbywały się w przeciwnym kierunku jazdy. Jest to wspaniała okazja, aby spędzić sobotni poranek w fantastycznej atmosferze w gronie pasjonatów motoryzacji.

Już 17 maja odbędzie się czwarta eliminacja Drużynowych Mistrzostw Warszawy. Zawodnicy podzieleni na 4 osobowe drużyny rywalizują podczas 2 godzinnej sztafety. Oprócz emocjonującej walki zderzak w zderzak na zawodników czekają obowiązkowe zmiany gokartów. Również podczas tej imprezy wszyscy zawodnicy będą doważeni do 90 kg. Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w Warszawskiej Lidze Kartingowej oraz Drużynowych Mistrzostwach Warszawy prosimy o kontakt mailowy pod adres: biuro@warszawskaligakartingowa.pl