15. Wyścig Górski zaczyna się w najbliższy weekend. Na trasie pojawi się także człowiek, bez którego cała Polska nie usłyszałaby o tym wyścigu – Mariusz Stec. W najbliższy weekend w Sopocie Stec staje do walki o swoją kolejną wygraną w tych zawodach. Po Rundzie w Limanowej zawodnik zajmuje 4. lokatę w klasyfikacji generalnej Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski.

Mariusz Stec: Nareszcie jest wyścig, na który czekałem przez cały rok. To taka trasa, którą mógłbym jeździć non stop. Jest piękna pogoda, dobre nastroje, a ja po raz pierwszy mam na samochodzie dwóch braci Marcina i Sławka Cichockich czyli Audio Świat i AV Partner. Jeżeli chodzi o przygotowanie samochodu to silnik Wiesław Stec, elektronika Mateusz Bieńkowski i zawieszenie Krzysztof Gołąb, całość poskładana przez naszych niezastąpionych mechaników. Wszystkim serdecznie dziękuję.

– Ten weekend wyścigowy potraktuję trochę wakacyjnie, jedzie ze mną cała rodzina, a samochód w prezencie dostał nowe zielone felgi. Zapraszam na trasę i mojego facebooka, gdzie będą zamieszczane bieżące informacje. Partnerami w 7. i 8. rundzie GSMP są: Sonax, AudioŚwiat.pl, AV Partner, Lubelskie Smakuj Życie.