Serdecznie zapraszamy na Puchar Warszawskiej Ligi Kartingowej, który odbędzie się 21 lipca o godzinie 11:00 na torze Kart1 w Siedlcach. Jest to doskonała okazja, aby podczas wakacji wyjechać poza miasta i we wspaniałej atmosferze spędzić sobotni dzień.

Zawody będą składały się z 10 minutowych kwalifikacji, 15 minutowego wyścigu półfinałowego oraz 15 minutowego wyścigu finałowego. Wszyscy zawodnicy bez względu na osiągane wyniki spędza w gokarcie 40 minut! Wszystkie wyścigi będa przebiegały pod nadzorem profesjonalnego sędziego z licencją kartingową. Oprócz klasyfikacji generalnej będą prowadzone 2 klasyfikacje wagowe: “light” i “heavy”. Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe nagrody, a dla 3 najlepszych zawodników w klasyfikacji generalnej, light oraz heavy nagrody rzeczowe. Przez całą imprezę dla zawodników będzie przygotowany smaczny grill.

Aby wziąć udział w Pucharze WLK należy wysłać maila pod adres: biuro@warszawskaligakartingowa.pl w tytule wpisując: „Puchar WLK” w treści „Imię, Nazwisko, wagę”. Termin zapisów oraz wpłat mija 20 lipca o godzinie 11:00, bądź w przypadku wyczerpania miejsc. Dla zawodników z Warszawy zorganizujemy zbiórkę o godzinie 8:30 na której przydielimy zawodników do poszczególnych samochodów. Oczywiście istnieje możliwość pojechania na tor na własną rękę. Szczegóły zbiórki zostaną przekazane wszystkim zawodnikom mailowo. Regulamin zawodów znajduje się pod adresem www.wlkart.pl/regulaminpwlk.pdf