Już w najbliższy weekend tarnowski zawodnik Marcin Kózka wystartuje w wyjątkowych zawodach w wyścigach górskich rozgrywanych na trasie w Sopocie. 15 LOTOS GRAND PRIX Sopot-Gdynia 2012 to jedyne w swoim rodzaju zawody rozgrywane nad polskim morzem. W tym roku do dwóch rund GSMP zgłosiło się 66 zawodników, którzy 7 i 8 lipca powalczą o tytuł najlepszego górala nad Bałtykiem.

Marcin Kózka: Sopot to zawody z najprzyjemniejszą atmosferą, jaka panuje podczas zawodów no i w trakcie całego wyścigowego weekendu. Jest morze, plaża, wakacje no i wyścigi. Te zawody to też taki paradoks, ponieważ, gdzie wyścigi górskie nad Bałtykiem, a jednak dzięki Lechowi Orskiemu jest to możliwe. Zawody co roku owocują w kibiców i tak też powinno być i tym razem. Moje auto jest gotowe do rywalizacji, a ja już jutro zbieram się i jadę do Trójmiasta. Zapraszam na trasę i życzę wszystkim kibicom i zawodnikom dobrej zabawy.

– Dzięki moim partnerom moje starty w tym sezonie są możliwe i chciałbym im za to podziękować, a zwłaszcza: firmie GROSAR stacje paliw www.grosar.pl, firmie Pixel-Reklamy www.pixel-reklamy.pl oraz TD Consulting Nieruchomości Rekreacyjne. Dziękuję również Piotrkowi Oleksykowi, za cenne rady. W tym sezonie byłbym nie widoczny dla kibiców gdyby nie ekipa Team Promotion Marketing i PR Sportowy, która zajmuje się moją obsługą medialną. Do zobaczenia w Sopocie.

fot. Arkadiusz Bar