Jeden z najbardziej utytułowanych zespołów Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski sezonu 2012, A&T Racing Team prowadzi ostatnie przygotowania do nowego wyścigowego rozdania.

Inauguracja sezonu dla zawodników Mistrza Polski WSMP 2012 w klasie do 2000 cm3 oraz Mistrzów Endurance odbędzie się już 25 marca na niemieckim torze Hockenheim, gdzie szef zespołu Marek Rzepecki odbędzie trening przed pierwszą rundą cyklu Clio Cup Bohemia, która zostanie rozegrana na tym samym obiekcie w terminie 5-7 kwietnia. Reszta zespołu pojawi się tydzień później w walce podczas pierwszych krajowych rozgrywek WSMP i Endurance 13-14 kwietnia.

Drugi weekend kwietnia będzie również wielkim debiutem wyścigowej serii Volkswagen Castrol Cup 2013, w którym wystąpi Adam Rzepecki, Mistrz Polski WSMP i Endurance w klasie do 2000 cm3 w sezonie 2012.

Szef zespołu wyścigowego A&T Racing Team, zeszłoroczny Vice Mistrz Polski, Marek Rzepecki z niecierpliwością czeka na początek nowego sezonu wyścigowego. Do dyspozycji poznańskiej ekipy czekają 4 wyścigowe auta, których obsługą zajmie się, tak jak w roku ubiegłym sprawdzony i profesjonalny zespół Waab Garage.

Marek Rzepecki: Nasze plany są szerokie i obejmują starty w 5 seriach wyścigowych. Są to VW Castrol Cup, FIA Clio Bohemia Cup, WSMP, Endurance i gościnnie w WPP. W tym sezonie w naszym zespole jeździć będzie 4 kierowców. Z zeszłorocznego mistrzowskiego składu pozostał Adam i ja, doszło do nas 2 nowych kierowców: Piotr i Maciek, którzy są obiecującymi nowicjuszami i powinni pokazać się z bardzo dobrej strony. Prowadzone są jeszcze rozmowy z jednym kierowcą, ale szczegóły przedstawimy niedługo. Niestety z udziału w startach w naszym Teamie zrezygnowali z powodów logistycznych kierowcy z Austrii i Hiszpanii.

– Tegoroczne wyścigowe zmagania na torach zaczynamy dwu dniową sesją treningową na Slovakiaringu już w dniach 20-21 marca. Następnie 25 marca wybieram się na trening w Clio Cup, a już w terminie 05-07 kwietnia zaczynam sezon na ostro wyścigiemi na Hockenheim ringu w ramach Clio CUP. Dwie sesje sesje treningowe czekają nas na torze Poznań przed inauguracja krajowych zawodów i 13-14 kwietnia pierwsze rundy w Polsce w VWCC, WSMP, Endurance i WPP. Pełny kalendarz znajdziecie na www.autogaraz.eu, a bieżące informacje na https://www.facebook.com/garazatracingteam, który poprowadzi dla was Adam.

W tym sezonie zespół zaplanował ponad 20 występów na krajowych i międzynarodowych torach wyścigowych. Informacje o zespole oraz pełne relacje będziecie mogli śledzić w Internecie, gdzie pojawią się oprócz informacji prasowych liczne onboardy ze startów w 5 seriach wyścigowych od VW Cup, FIA Clio Bohemia Cup, po WSMP, Endurance i WPP. Zapraszamy wszystkich do gorącego kibicowania zawodnikom A&T Racing Team w sezonie 2013.