O czym marzą prawdziwi mężczyźni? Jedni o pięknym samochodzie, inni – o ekstremalnej wyprawie. Są jednak i tacy, którzy chcą poczuć dreszczyk adrenaliny i spróbować swych sił w dość ekstremalnej dyscyplinie, jaką są skoki spadochronowe.

Co pociąga mężczyzn w skokach spadochronowych?

Skoki ze spadochronem zaliczane są dość szerokiej grupy sportów ekstremalnych. Już ten prosty fakt intryguje wielu panów. Dla wielu z nich możliwość zrobienia czegoś, co inni określają mianem „szaleństwa” jest sposobem na oderwanie się od szarej rzeczywistości i monotonii. Mężczyźni lubią też poznawać swoje słabości i walczyć z nimi. Skoki spadochronowe są zaś jednym z tych sportów, które dają im taką możliwość. Dla wielu panów są one formą walki z lękiem przed wysokością, dla innych – okazją do udowodnienia swej odwagi. Panowie lubią też nowe wyzwania, zatem chętnie korzystają z tych okazji, dzięki którym mogą poczuć coś wyjątkowego i niesamowitego.

Nowe emocje, dreszczyk adrenaliny oraz chęć poczucia choć przez chwilę nieograniczonej wolności… Wszystko to sprawia, że skoki ze spadochronem są coraz bardziej popularne, zaś grono amatorów takiej „wyskokowej” dyscypliny stale się powiększa. Wielką zaletą współczesnych szkół spadochroniarskich jest oferta dla tych, którzy chcą przymierzyć się do tego sportu. Nie muszą oni kończyć profesjonalnych kursów ani kupować we własnym zakresie sprzętu. Mogą zdecydować się na skok tandemowy, który daje możliwość sprawdzenia swych sił oraz przekonania się na własnej skórze, na czym polegają skoki spadochronowe.

Mikołaj, jak na prawdziwego mężczyznę przystało, ceni sobie odważnych i otwartych na nowe wyzwania twardzieli. Do nich właśnie skierowana jest specjalna, mikołajkowa promocja na skoki tandemowe. Są one bezpieczne, gdyż początkującemu skoczkowi towarzyszy instruktor.

Gdzie można z takiej oferty skorzystać?

Ciekawą ofertę dla miłośników mocnych wrażeń przygotowała największa w Polsce szkoła spadochronowa skydive.pl, która specjalizuje się w dostarczaniu nieziemskich przyjemności. W okresie przedświątecznym można tu skorzystać z mikołajkowej promocji i w atrakcyjnej cenie zamówić zajęcia z instruktorem, których realizacja rozpocznie się wiosną 2013 roku.

fot. skydive.pl