Niedawno wróciliśmy z testów w Meksyku. Za nami kilka dni naprawdę intensywnych przygotowań do Baja 1000 – zawodów, które odbędą się już w listopadzie. Super, że miałem okazję zgrać się nie tylko z nowym dla mnie samochodem, ale przede wszystkim pilotem i całym zespołem All German Motorsports. Jestem pod wrażeniem pracy i profesjonalizmu ekipy. Nie wiedziałem, czego do końca się spodziewać po jeździe takim Buggy, ale od pierwszej chwili za kierownicą, zakochałem się w tej maszynie – mówi Andi Mancin.

Początkowo trudno było się przyzwyczaić do jazdy w piachu i kurzu, który jest naprawdę uciążliwy, ale frajda z jazdy rekompensuje wszystkie trudy i niedogodności. Buggy, nie dość, że niesamowicie przyspiesza i ma imponujące osiągi, to wręcz niewiarygodnie trzyma się drogi, a zawieszenie pracuje perfekcyjnie. Z każdym przejechanym kilometrem poznawałem lepiej ten pojazd i miałem coraz większą przyjemność z jazdy. Jak to na początku bywa, nie zawsze wszystko udawało się za pierwszym razem, ale mogłem w każdej chwili liczyć na ekipę AGM. Zostałem bardzo miło przyjęty i znów poczułem ten luz i specyficzną atmosferę, którą znam już z Rally America. Cały zespół mocno liczy na mnie i wierzę, że mimo debiutu stać nas na bardzo dobry wynik.

Wielkie podziękowania należą się Zdzisławowi Krzemińskiemu i firmie KAM. To dzięki ich zaangażowaniu mogliśmy pojawić się na testach zespołu All German Motorsports. Dziękuje całemu zespołowi i mojemu pilotowi, z którym pojedziemy razem w Baja. Wiem, że w listopadzie czeka nas bardzo trudny i wymagający wyścig, ale wszystko na ten moment wygląda dobrze i czekam z optymizmem na swój start w Baja. Obserwowanie jazdy Armina Schwarza uświadomiło mi jak ogromny potencjał i możliwości drzemią w tych maszynach. Przede mną jeszcze sporo nauki, ale i niepowtarzalna przygoda.

Trasy, na jakich jeździliśmy dawały nieograniczone możliwości testowania i wykonaliśmy kawał dobrej roboty. Dodatkowo to wszystko w pięknej scenerii i słonecznej pogodzie. Sami będziecie mogli się przekonać oglądając materiał, który udało nam się nakręcić. Mamy kilka naprawdę ciekawych ujęć. Baja 1000 zbliża się wielkimi krokami, a przed nami jeszcze dużo pracy i przygotowań. Trzymajcie za nas kciuki i śledźcie nasze poczynania. Już wkrótce więcej informacji na naszych stronach i fanpage’ach Facebook (Project176 i Andi Mancin For Fans). Już niedługo pojawi się też materiał wideo na kanale YouTube Project176.