Zbliża się wyczekiwane sportowe wydarzenie, a Ty zapomniałeś zrobić coś do jedzenia? Czekasz na przyjaciół żeby obejrzeć wspólnie mecz, a lodówka świeci pustkami? Nie martw się, że będziesz musiał znów wystawić tylko paluszki i chipsy!

Dzięki pyszne.pl zamówisz jedzenie szybko i łatwo przez internet. Wystarczy podać adres i wybrać to na co Ty i Twoi znajomi macie ochotę. Czy będzie to pizza, sushi czy może kebab z dostawą do domu? Wybierz sam, wygodnie przeglądając menu dostępnych na pyszne.pl restauracji. Za pomocą jednego kliknięcia myszki zatwierdź wybrane zamówienie, a za pośrednictwem strony zapłać za nie. Zamawiając na pyszne.pl nie musisz martwić się o brak gotówki. Wygodnie i bezpiecznie zapłacisz za pomocą PayPala, karty kredytowej czy szybkiego przelewu. Wyrzuć niepotrzebne ulotki do restauracji i sprawdź jak łatwo można w każdej chwili zamówić jedzenie online.

A jeżeli lubisz sportowe emocje i rywalizacje koniecznie odwiedź pyszne.pl na Facebooku. Dołącz do ponad 20 tysięcy Fanów serwisu, bierz udział w organizowanych konkursach i wygrywaj atrakcyjne nagrody!