Weekend 23-24 czerwca to 5 i 6 runda Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski, rozgrywane na limanowskiej trasie ze Starej Wsi do Przełęczy Pod Ostrą. Do zawodów zgłosiło się 117 zawodników w tym tarnowianin Marcin Gładysz w Volkswagenie Scirocco.

Marcin Gładysz: Cieszę się z powrotu do wyścigów górskich. Po pierwsze startujemy w zawodach, ponieważ mamy bardzo blisko do Limanowej i jest tu sporo naszych kibiców, a dwa, mam dużą ochotę pościgać się po tak długiej przerwie. Jadę VW Scirocco, przygotowanym perfekcyjnie przez Volkswagen Racing Polska, w barwach mojego nowego sponsora firmy RockStarEnergy Drink. Będą hostessy, będzie szybkie wyścigowe auto, a więc będzie i zabawa.

– Limanowa to jedna z moich ulubionych tras w GSMP. Liczę na dobry wynik, a co najważniejsze chciałbym być wysoko w generalce. Stoczę podczas obu dni walkę o ośkę z Romkiem Baranem i słowackimi zawodnikami. Moje starty wspierają firmy Energy Solutions oraz Forch, za co im bardzo dziękuję. Fajnie spotkać się po tak dużej przerwie w startach z przyjaciółmi z wyścigów górskich i spędzić weekend w wspaniałej atmosferze GSMP.